3D Printimine

MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab teil printida peaaegu kõike ja mitte ainult paberile, vaid ka luua täpse kolmemõõtmelise geomeetrilise objekti isegi keeruka sisestruktuuri ja liikuvate osadega. Seetõttu luuakse ja kasutatakse 3D-printereid (3D-printimine). On palju trükitehnoloogiaid, mis erinevad kulumaterjalide, võimaluste ja muude omaduste poolest. Prototüüpide valmistamiseks võib kasutada selliseid materjale nagu populaarsed plastikutüübid ABS, PLA, PVA, nailon. Flex, kumm, kipsi komposiit, fotopolümeerid, pulbermetallid ja plastid. 3D-printeri maksumus võib olla üsna kõrge, kuid see ei tähenda, et nende tehnoloogiate võimalusi ei saaks kasutada, sest on ettevõtteid, kes pakuvad trükiteenuseid. Meie ettevõte 3D Services on neile spetsialiseerunud. Meilt saate tellida igasuguse keerukusega printimise. Meie varustuspark sisaldab professionaalset varustust. See võimaldab meil tagada kõrge kvaliteedi ja prognoositavad tulemused. Kui vajate aeg-ajalt 3D-printimist, siis pole lihtsalt mõtet osta kalleid seadmeid. Palju otstarbekam on seda meile usaldada. Samamoodi, kui sageli on vaja trükkida erinevaid tooteid, näiteks plastist esemeid, fotopolümeerist osi jne. Meie ettevõttes saate kasutada kõiki 3D-tehnoloogia eeliseid ja printida mis tahes esemeid.

3D-printimise tehnoloogiad

Ühe või teise tehnoloogia abil printimiseks on vajalik sobiv 3D-printer. Meie ettevõttel on 3D-printimise võimalused, kasutades järgmisi tehnoloogiaid:

  • TPU (kummimaterjal), ABS- ja PLA-trükkimine FDM-tehnoloogia abil – kiht-kihi haaval plastfilament;
  • Fotopolümeeride printimine SLA-tehnoloogia abil – stereolitograafia, võimaldab teil saada polümeeri kiht-kihilt laserkuivatamise tõttu ülitäpseid mudeleid;

Kvaliteetne varustus ja kulumaterjal võimaldavad meil tagada kvaliteetsed trükitud tooted.

Printimine näited

Esitada taotlus 3D-Printimiseks