3D Printimisteenus hambaarstidele

MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | Пн-Пт

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

3DQuality 3D Printimisteenus hambaarstidele Eestis

3D-printimise ja 3D-modelleerimise tehnoloogiate tulekuga on kaasnenud digitaalse hambaravi tormiline areng, tänu millele on hambaraviteenused muutunud tõhusamaks, kvaliteetsemaks ja kiiremaks. Hambaraviasutustele pakutava 3D-printimisteenuse abil saame tagada hambaproteeside ülitäpset kolmemõõtmelist struktuuri, säilitades nende loomulikkuse. Samadel eesmärkidel kasutame biosobivaid materjale, millega välistame tüsistuste või äratõukereaktsiooni teket. Piisavalt vabu rahalisi vahendeid, vajaminevate seadmete ostmiseks, pole kaugeltki mitte kõigil hambaraviasutustel. Kuid see ei tähenda, et patsientidele pakutavate teenuste kvaliteet peab seepärast kannatama! Tuleb lihtsalt kasutada 3D-printimisteenuseid.

Digitaalse hambaravi võimaluste kasutamiseks tellige meie ettevõttelt 3D-printimisteenust. Me pakume laias valikus erinevaid võimalusi, kasutame printimiseks kaasaegseid seadmeid ning spetsiaalseid ja kvaliteetseid hambaravimaterjale.

Diagnostiliste mudelite printimine

Diagnostilised mudelid kujutavad endast meditsiiniliste uuringute käigus kasutatavaid mudeleid, mis on vajalikud diagnoosi täpsustamiseks ja diagnostiliste mõõtmiste tegemiseks. Samuti kasutatakse neid korrigeerivate abivahendite ja proteeside konstruktsiooni planeerimiseks. Olemasolevate jäljendite ja spetsiaalses hambaravitarkvaras modelleeritud andmete põhjal on meie juures võimalik tellida diagnostiliste mudelite printimisteenust.

Ajutiste hambakroonide printimine

Ülitäpsed ja anatoomiliselt ideaalselt sobivad ajutised hambakroonid kaitsevad lihvitud hammast, kuni alaliste hambakroonide paigaldamise hetkeni. Selline lähenemine teeb hambaraviprotseduuri patsiendile maksimaalselt mugavaks. Meie ettevõttelt on teil võimalik tellida kvaliteetsetest biosobivatest materjalidest hambakroonide 3D-printimisteenust.

Kirurgilise šablooni printimine

Kaasaegses hambaravis püüeldakse hambaimplantaatide esmaklassilise paigaldustäpsuse poole, selleks kasutatakse kõigil operatsioonidel individuaalseid kirurgilisi šabloone, mis on valmistatud patsiendi anatoomilisi eripärasid silmas pidades. Meie ettevõttelt on teil võimalik tellida kvaliteetsetest biosobivatest fotopolümeeridest kirurgiliste šabloonide printimisteenust. Individuaalse kirurgilise šablooni valmistamiseks kulub meie spetsialistidel vaid mõni tund, sellest hetkest, kui on tellijalt STL-vormingus faili kätte saanud. Täpsus, geomeetriline sobivus ja taskukohane hind on garanteeritud!

Printimine näited

Saada mudel arvutamiseks