MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

3D-skannide täiustamine

3D-skaneerimise protseduur loob objektist täpse digitaalse 3D-koopia. Skaneerimisprotsessi käigus võib siiski tekkida mitmesuguseid probleeme, seadmed ei pruugi objekti alati õigesti lugeda, võib esineda nn auke, müra jne. Ja see ei pruugi isegi sõltuda skannerist ja objekti skaneeriva inseneri professionaalsusest. Skaneeringud vajavad läbivaatamist.

3D-skanner loeb objekti kohta teavet ja edastab selle seadmega kaasas olevale spetsiaalsele programmile. Mida rohkem teavet skanner programmiga edastab ja saab, seda selgem ja õigem on tulemus. Kuid kõigepealt tuleb 3D-skaneeringud alati üle vaadata, et viia need vajalikku vormingusse. Samal ajal saavad spetsialistid:

  • õmmelda erinevatel põhjustel tekkinud augud;
  • täieliku teabe saamiseks ühendage eraldi segmendid;
  • eemaldage mittevajalikud ja mittevajalikud elemendid, kõrvaldage eseme geomeetria defektid;
  • kohandage tekstuuri ja eemaldage müra.

Selle tulemusena peaks saama tervikliku 3D-mudeli, millega saate edasi töötada – saata 3D-printimiseks, töödelda 3D-modelleerimisprogrammis jne.

Meie ettevõttes saate tellida 3D-skannide professionaalse redigeerimise. Ideaalis tellige tervikteenus, see tähendab, et nii 3D-skannimist kui ka 3D-skaneerimist teostavad meie spetsialistid. See lähenemine tagab teile kiireima ja kvaliteetseima tulemuse.

Kuidas tellida meie ettevõttest 3D-skannide ülevaatamine?

Kas soovite, et teie 3D-skaneeringuid töötleksid tõelised spetsialistid? Palun võtke ühendust meie ettevõttega. Meie spetsialistidel on suur kogemus 3D-modelleerimise, 3D-skannimise ja skannimise viimistlemise alal. Kõik, mida peate esitama, on 3D-skannimine, mis on saadud 3D-skaneerimise tulemusel, ja objekti foto, et saaksime selgelt aru, millega tegu.

Võimalikult lühikese aja jooksul saate valmis faili skannitud 3D-mudeliga. Fail võib olla vormingus stl, obj või stp. Saadud teabe abil saate töötada erinevates 3D-redaktorites, saata freesimiseks, 3D-printimiseks, valamiseks jne.

Kas teil on probleeme 3D-skannimisega? Meie spetsialistidel on igale probleemile lahendus!

Esitage modeleerimise taotluse 

    Skannide näited