Üldised küsimused

Mis on 3DQuality?

3DQuality on Eestis juhtiv tööstuslik 3D-printimise platvorm. Toetame ja arendame disainerite kogukonda ning 3D-printimise abil loodud toodete turgu.

Igal meie teenuse kasutajal on võimalus luua, tellida ja valmistada mis tahes keerukusega toode enam kui 40 materjalist koos järeltöötlusega, olenemata 3D-printimise teadmiste ja oskuste tasemest.

Meie võrgusüsteem võimaldab teil saada arvutuse kõigi saadaolevate materjalide osade tootmiskulude kohta, parandab vead 3D-mudelites ning võimaldab kontrollida ka tootmise ja tarneaegu.

Pakime ja saadame teie tooteid turvaliselt kogu maailma.

Kuidas töötab meie 3D-Printimine teenus?

Iga veebiplatvormi 3DQuality kasutaja saab 3D-printimiseks teha tellimuse, olenemata 3D-modelleerimise professionaalsetest oskustest ja võimalustest.

Kõik tellimused algavad 3D-printimiseks ette valmistatud STL-, WRL- jms 3D-mudelist. Kui teil pole 3D-mudelit, võite alati pöörduda meie disainiteenuse poole ja nad loovad teile.


3D-modelleerimisteenuse poole pöördudes saate alati tellida mudeli, pannes reklaami, mida näevad kümned professionaalsed disainerid ja nad teevad teile ettepanekuid. Või tehke privaatne tellimus, mis läheb 3DQuality otse meile ja pole avalik.


Pärast 3D-mudeli saamist saate selle üles laadida meie veebiplatvormile. Kõigepealt tehakse mudelil automaatne veaanalüüs ja kulude arvestus, ning pärast tellimist ja enne tootmist kontrollivad seda meie tehnoloogid uuesti.

Tootmise ja kohaletoimetamise olekut saate jälgida veebisaidil isiklikult. Tootmise lõppedes kontrollitakse, pakendatakse ja tellitakse teie tellimus teile kõikjal maailmas.

Kui teil on tellimisprotsessi ajal küsimusi, võite abi saamiseks pöörduda meie spetsialistide poole.

Kuidas läheb 3D mudeli printimine?

3D-mudelid on valmistatud erinevate tehnoloogiate abil. Kõik tehnoloogiad põhinevad 3D-printeri kaameras oleva objekti kiht-kihilt ülesehitamisel vastavalt etteantud virtuaalsele 3D-mudelile. Kõigi tehnoloogiate kohta saate rohkem lugeda jaotisest “Tehnoloogiad”.

Mis 3D-Printimine tehnoloogiad te kasutate?

Kasutame mitut peamist 3D-printimise tehnoloogiat:

 • Stereolitograafia (SLA)
 • Kiht-kihilt printimine polümeerfilamendiga (FDM)
 • 3D freesimine

Kuidas printerid välja näevad?

3D-printerid, mis muudavad mudelid täiesti teistsuguseks.
Palju sõltub tehnoloogiast, 3D-printeri kaamera suurusest ja selle võimalustest. Meie kasutatavad printerid näevad välja selliselt.

Anycubic Photon Mono SE Tallinnas

Tarneviisid

TARNEVIISID

Kõik ostud üle 200 EUR 3DQuality e-poest tarnitakse tasuta! (ei kehti ettetellimiste puhul).

Itella SmartPOST kuller toimetab kauba vastavasse pakiautomaati alates 2.95 € eest. Tarneaeg kuni 4 tööpäeva, enamasti kiirem

Klient saab e-maile teavituse, kui 3DQuality on paki kullerile üle andnud ja SMS`i, kui pakk on kohale jõudnud.

Itella pakiautomaatide asukohad:

www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad


Tellin kauba Omniva pakiautomaati. Hind: alates 3.99€
Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kauba toimetamisel pakiautomaati saadetakse kliendile sms uksekoodiga.

Omniva pakiautomaatide asukohad: https://www.omniva.ee/era/kaart


Tellin kauba Omniva kulleriga enda poolt määratud aadressile. Hind: alates 6.99€
Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kuller helistab kliendile ja lepib kokku paki üleandmisaja.


DPD pickup pakiautomaat/punkt. Hind: alates 3.00€

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud DPD pakiautomaati/punkti hiljemalt 1-3  tööpäeva jooksul alates raha laekumisest 3DQuality arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Juhul, kui tellitud toote mõõdud ei võimalda saatmist pakiautomaadi kaudu, siis saab vastavat toodet tellida vaid kulleriga või tulla ise järele 3DQuality peakontorisse.

Maksmine

MAKSEKORRALDUSE SAAB TEHA:

Pangaülekandega:

Või järelmaksuga Liisi, Finora krediit või 3DQuality süsteemi kaudu:

Lisateavet osamaksete kohta saate lugeda siit

3D Modelleerimise reeglid

3D-modelleerimise reeglid

Üleslaadides oma mudeli meie veebiplatvormile, jõuab see meile selliselt, nagu olete selle ettevalmistanud. Meie spetsialistid vaatavad selle üle, kuid enne mudeli üleslaadimist soovitame üle kontrollida:

Faili tüüp

Reegel: teie 3D-mudelite failivorming peab olema: *.STL või *.WRL (JPGi värvitekstuuriga ZIP-arhiivis)
Lahendus: vale failivormingu korral konvertige faili sobivasse vormingusse.

3D-faili suurus

Reegel: 3D-mudelifaili suurus peab olema kuni 50 MB.
Lahendus: esmalt veenduge, et kasutate mudeli eksportimiseks binaarvormingut, mitte ASCII-vormingut.

Võtke meiega ühendust, kui olete kõik võimalused ära proovinud ja faili suurus on endiselt üle 50 MB.

Inventeeritud normaalid

Reegel: 3D-mudelifail ei tohi sisaldada vastassuunas orienteeritud normaale.
Lahendus: enne mudelite üleslaadimist veenduge, et kõik normaalid oleksid orienteeritud õiges suunas. Vastasel juhul pöörake need ümber.

Toote maksimaalne suurus

Reegel: toodet ei saa teha suuremaks, kui valitud mudeli materjal seda võimaldab.
Lahendus: esmalt kontrollige 3D-faili mõõtühikute vastavust (mm, cm, m või toll).

Mudelitel failivormingutega *.STL ja *.WRL kontrollige oma tarkvarapaketis kasutatavaid mõõtühikuid.

Teiseks vaadake üle, et teie toode ei ületaks antud mudelile valitud materjali maksimaalselt lubatud suurust.

Kui teie mudel on liiga suur selle printimiseks soovitud materjalist, valige mudeli printimiseks mõni teine materjal või tehke toode väiksemaks, et selle suurus vastaks materjali gabariidinõuetele, või võtke mudel lahti osadeks, et neid hiljem kokku panna. Vastasel juhul ei saa me teie mudelit toota.

Toote minimaalne suurus

Reegel: alla 0,25 cm3 toodete valmistamine ei ole võimalik.
Lahendus: kontrollige om 3D-mudeli mõõtühikuid ja suurust.

Võrguta WRL-mudelid

Reegel: *.WRL-vorminguga mudelifailid peavad sisaldama ainult mahukaid kolmnurkseid võrguelemente.
Lahendus: *.WRL-vorminguga mudelifaile saab kasutada animatsioonis, mängugraafikas jt valdkondades, mis muudab nende printimist keerulisemaks. Õige *.WRL-vormingus mudel peab sisaldama ainult võrku ja värviinfot.

*.WRL-vormingus mudeli loomisel veenduge, et ei kasuta neljatahulisi või muid mittekolmnurkseid polügoone. *.WRL-vormingus mudeli eksportimisel veenduge, et modelleerimistarkvara ei lisaks mudelifaili sisse võrguta elemente (näiteks animatsioone, valgustavaid päästikuid, mängugraafikat jm).

*WRL-vormingus mudelite eksportimiseks kasutage integreeritud tarkvaralahendusi nagu Blender, SolidWorks.

Üks fail – üks mudeli koosteosa

Reegel: teie mudelifail ei tohi sisaldada rohkem kui ühte eraldiseisvat objekti.
Lahendus: teie 3D-mudeli valmistamisel toodetakse samaaegselt mitmeid muid tooteid. Parimaks sobivaks lahenduseks soovitame iga eraldi objekti kohta laadida ühe faili, kasvatades sellega tellimuse mahtu. Tänu sellele paigutab 3D-printer 3D-mudeleid talle optimaalseimal viisil.

Heterogeenne võrk

Reegel: teie 3D-mudeli võrk peab olema homogeenne.
Lahendus: enne faili üleslaadimist tuleb parandada järgmised võrguvead.

“STL-failide kontrollimise ja parandamise” metoodikad
Mitmed põhiprobleemid, mis põhjustavad vigu heterogeenses võrgus.

1. Võrgusilmad
Võrgusilmade tekkimise põhjuseks võib olla piiride puudumine või täitmata jäetud geomeetria osa. Teie eesmärk on luua “veekindel” mudel.

2. Ühtivad servad
Ühtivad servad tekivad kahe eraldiseisva, ühes ja samas kohas asuva ühendamata serva tõttu. Vaheservad peavad olema ühendatud vaid ühe servaga.

3. Sisetahud
Sisetahud ehk tahud, mis asuvad teie mudeli sees. Teie mudel võib olla “veekindel”, kuid võrgus olevate sisetahkude olemasolu põhjustab vea, mille parandamiseks tuleb kustutada kõik sisetahud.

4. Kattuvad tahud
Kattuvad tahud tekivad siis, kui loote uue pinna juba olemasolevale pinnale peale. Nende tuvastamine võib olla keeruline, kuna need võivad toetuda samadele tippudele. Proovige nihutada servi eri suundadesse kontrollimaks, et nendega on seotud vaid kaks serva.

5. Ühisservad
Ühisservad on need servad, mis ühendavad rohkem kui kaks tahku. Servad peavad ühendama ainult kahte vahetahku.

6. Nulljämeduse geomeetria
Tekib siis, kui geomeetria sügavus on jäänud märkimata. Kontrollige iga pinna või tahu jämeduse parameetrit.

Kui mudeli töötlemisega on endiselt probleeme või ilmub veateade… Edastage oma fail meile ja me aitame teid 3D-mudeliga, teostades sellele manuaalse analüüsi.

SLS

Selective Laser Sintering — pulberosakeste laseriga paagutamine

SLS-tehnoloogiat saab kasutada plastiktoodete tootmiseks. Plastikust prototüüpidel on head mehhaanilised omadused, tänu millele saab neid kasutada täisfunktsionaalsete toodete tootmiseks.

Materjalid: plastpulber (peenelt hajutatud osakesed).

Pulbristatud materjal kantakse tööalale ehk tootmisplatvormile kiht kihi kaupa, mille ühe kihi paksuseks võib olla näiteks 100 mkm või 0,1 mm. Esmalt soojendatakse kambrit kasutatava pulbri sulamistemperatuurini, seejärel sulatab laser pulbrikihti vastavalt detaili ristlõikele, samal ajal lisades pulbri sulatamiseks puuduoleva energia.

Mis puutub DMLS-tehnoloogia metallpulbritesse, siis tööpõhimõte jääb samaks, küll aga ei toimu kambri eelsoojendamist. Pulberkihi sulatamise ja ristlõike teostamisega tegeleb laser, millel on näiteks 200–400-vatine võimsus. Sellisel juhul kaob ära kambri eelsoojendamise vajadus, sest piisab ainult soojendatud tootmisplatvormist (näiteks kuni 80 °C).

MJM

Antud tehnoloogias on olulisel kohal unikaalne prindipea. Selle sees on peidus ülipeenikesed düüsid, nende arv võib ulatuda kuni 448ni. Tööpõhimõte on sama mis mujal — materjali kihiti kandmine tööpinnale. Antud tehnoloogias on kasutusel termoplastne materjal — kõvavaha.

Üldiselt on kasutusel kaks vahatüüpi. Põhimudeli paremaks ülesehitamiseks sobib paremini kergsulav vaha, mis on vajalik elementide, tugikonstruktsioonide ja -struktuuride loomiseks. Kogu protsess toimub UV-vannis. Mõnikord kasutatakse fotopolümeere, et tagada mudelile vastupidavusomadusi. Protsess on võrreldav SLA-tehnoloogiaga. Kihi paksus võib olla 32, 28 või 16 mikronit. Tooteid iseloomustab suurim täpsus ja tugevus.

SLA

Stereolithography — stereolitograafia

Selles tehnoloogias kasutatakse pulbri asemel vedelat fotopolümeerset vaiku. Fotopolümeeriks on aine, mis tahkestub valguse mõjul (näiteks ultraviolett/laser). Selliseks valgusallikaks ei pea olema tingimata UV-kiirgus, vaid sobivad ka päevavalgus-, elavhõbeda-, ksenoon-, LED- jm lambid, sõltuvalt tarbija vajadustest.

PolyJet

Stratasysi ettevõtte PolyJeti patenteeritud tehnoloogia tööpõhimõte on tööpinnale fotopolümeermaterjalide kihiti pealekandmine, äärmiselt õhukeste kihtidena kuni 16 mikronit. Igat fotopolümeeri kihti kõvendatakse UV-kiirgusega. Valmismudelid ei nõua täiendavat kõvastamist ja on koheselt kasutatavad. Spetsiaalse pealekandmisega geelilaadne tugimaterjal, mis justkui mähib mudeli endasse, toetab keerulise geomeetriaga elemente. Kergesti eemaldatav hüdrovooluga, suuremad tükid on eemaldatavad käsitsi. Antud tehnoloogiat kasutatakse aktiivselt meistrimudelite loomiseks, tulevikus valmistatakse nendest vaakumvaluvorme.

Tehnoloogia unikaalsus seisneb selle tööalas — tavalises platvormis, liikumisega piki Z-telge, mitte spetsiaalses vedela polümeeriga vannis. Mis tähendab, et kihid moodustatakse kuivale platvormile prindipeaga materjalide pealekandmisel.

FDM

Fused Deposition Modeling — sulatatud polümeerniidiga kihiti printimine. Aditiivse pealekandmise tehnoloogia, kihitine süntees, mis võimaldab funktsionaalsete prototüüpide ja termoplastikust valmistoodete tootmist.

ABS (akrüülnitriilbutadieenstüreen) — odav, vastupidav, kergesti töödeldav ja ilmastikukindel materjal. Sellest on valmistatud enamik meid ümbritsevaid plastesemeid, näiteks LEGO ja pangakaardid. ABS-plasti valmistatakse fossiilkütustest, mis ei ole biolagunev.

PLA (polülaktiid) — biolagunev plast, kasutatakse ühekordsete nõude, meditsiinitoodete jm tootmiseks. Selle tootmisel kasutatakse tooraineks maisi ja suhkruroogu.

FDM-prinditehnoloogia on kõige arusaadavam toote ehituspõhimõte. Seda on hea võrrelda hambapasta ja hambapastatuubiga. Kujutage ette, et pigistate kontuuridele tuubist pastat, kiht kihi haaval. Siin on sama tööpõhimõte. Kuumutatud, peaaegu sulatatud niit läbib tõmbesilma ja jõuab tööpinnale läbi spetsiaalse peenikese düüsi, seejärel niit koheselt tahkub.

Selliselt kihthaaval peale kandes moodustub mudel, mis muutub reaalseks, käegakatsutavaks.

Ultimaker 3

PRINTIMISE TEHNOLOOGIA: FUSED DEPOSITION MODELING (FDM) 2 PRINTIMISPEAD: KAHE MATERJALIGA PRINTIMINE, KOOS UNIKAALSE AUTOMAATSE PRINTIMISPEAD TÕSTVA MEHHANISMIGA.

 • Kasutatav materjal: 2,85 mm läbimõõduga vabalt valitud filament
 • Printimisel toetatud resolutsioonid : düüs 0,4 mm alates 20 mikronit kuni 200 mikronit
 • Printimise kiirus: 30 mm/s – 300 mm/s
 • Toetatud ekstruuderi temperatuurivahemik: 180? – 280? C
 • Kuumutatav printimisalus: 20 – 100 C
 • Printimiseks sobilikud materjalid: Nylon, PLA, ABS, CPE ja PVA(veel lahustuv tugimaterjal)
 • Printimiseks sobilik tarkvara: Cura – ametlik Ultimakeri tarkvara
 • Toetatud faili tüübid: STL, OBJ ja 3MF
 • Ühilduvus: Wi-Fi, LAN, USB liides + jälgitav Live kaamera abil
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Mac OS X, Windows ja Linux
 • Printeri mõõdud: 342 x 380 x 489 mm
 • Printeri kaal: 11,3 kg

PRINDIALA:

 • Printimine ühe printimispeaga: 215 x 215 x 300 mm
 • Printimine kahe printimispeaga: 197 x 215 x 300 mm

WANHAO Duplicator i3 Plus

3D-PRINTER WANHAO DUPLICATOR I3 PLUS

Väga stabiilne ning kvaliteetne kahest detailist kokkupandav 3D printeri komplekt. Printeri kokkupanekuks kulub ca 5min.

Tehnilised andmed:

 • Tehnoloogia: Fused Filament Fabrication (FFF)
 • 3.25″ Puutetundlik LCD ekraan
 • Printimise ala XYZ: 200 x 200 x 180m
 • Filamendi diameeter: 1.75mm
 • Prindikihi paksus: 0.1 – 0.4mm    
 • Prindipea: 1 prindipea MK10
 • Düüsi diameeter: 0.4mm    
 • Printimiskiirus: 10mm/s – 100mm/s reguleeritav
 • Raam: teras   
 • Düüsi temperatuur: 180°C – 240°C  
 • Aluse temperatuur: 40-60°C  
 • Failiformaadid: .STL, .OBJ, .DAE, .AMF
 • Tarkvara: Cura    
 • Ühenduvus: SD kaart, USB    
 • Toetatud OP süsteem: Windows XP, Windows Vista, Windows 7-10, Linux, Mac OX

Üldised küsimused

Mis on 3DQuality?

3DQuality on Eestis juhtiv tööstuslik 3D-printimise platvorm. Toetame ja arendame disainerite kogukonda ning 3D-printimise abil loodud toodete turgu.

Igal meie teenuse kasutajal on võimalus luua, tellida ja valmistada mis tahes keerukusega toode enam kui 40 materjalist koos järeltöötlusega, olenemata 3D-printimise teadmiste ja oskuste tasemest.

Meie võrgusüsteem võimaldab teil saada arvutuse kõigi saadaolevate materjalide osade tootmiskulude kohta, parandab vead 3D-mudelites ning võimaldab kontrollida ka tootmise ja tarneaegu.

Pakime ja saadame teie tooteid turvaliselt kogu maailma.

Kuidas töötab meie 3D-Printimine teenus?

Iga veebiplatvormi 3DQuality kasutaja saab 3D-printimiseks teha tellimuse, olenemata 3D-modelleerimise professionaalsetest oskustest ja võimalustest.

Kõik tellimused algavad 3D-printimiseks ette valmistatud STL-, WRL- jms 3D-mudelist. Kui teil pole 3D-mudelit, võite alati pöörduda meie disainiteenuse poole ja nad loovad teile.


3D-modelleerimisteenuse poole pöördudes saate alati tellida mudeli, pannes reklaami, mida näevad kümned professionaalsed disainerid ja nad teevad teile ettepanekuid. Või tehke privaatne tellimus, mis läheb 3DQuality otse meile ja pole avalik.


Pärast 3D-mudeli saamist saate selle üles laadida meie veebiplatvormile. Kõigepealt tehakse mudelil automaatne veaanalüüs ja kulude arvestus, ning pärast tellimist ja enne tootmist kontrollivad seda meie tehnoloogid uuesti.

Tootmise ja kohaletoimetamise olekut saate jälgida veebisaidil isiklikult. Tootmise lõppedes kontrollitakse, pakendatakse ja tellitakse teie tellimus teile kõikjal maailmas.

Kui teil on tellimisprotsessi ajal küsimusi, võite abi saamiseks pöörduda meie spetsialistide poole.

Kuidas läheb 3D mudeli printimine?

3D-mudelid on valmistatud erinevate tehnoloogiate abil. Kõik tehnoloogiad põhinevad 3D-printeri kaameras oleva objekti kiht-kihilt ülesehitamisel vastavalt etteantud virtuaalsele 3D-mudelile. Kõigi tehnoloogiate kohta saate rohkem lugeda jaotisest “Tehnoloogiad”.

Mis 3D-Printimine tehnoloogiad te kasutate?

Kasutame mitut peamist 3D-printimise tehnoloogiat:

 • Stereolitograafia (SLA)
 • Kiht-kihilt printimine polümeerfilamendiga (FDM)
 • 3D freesimine

Kuidas printerid välja näevad?

3D-printerid, mis muudavad mudelid täiesti teistsuguseks.
Palju sõltub tehnoloogiast, 3D-printeri kaamera suurusest ja selle võimalustest. Meie kasutatavad printerid näevad välja selliselt.

Tarneviisid

TARNEVIISID

Kõik ostud üle 200 EUR 3DQuality e-poest tarnitakse tasuta! (ei kehti ettetellimiste puhul).

Itella SmartPOST kuller toimetab kauba vastavasse pakiautomaati alates 2.95 € eest. Tarneaeg kuni 4 tööpäeva, enamasti kiirem

Klient saab e-maile teavituse, kui 3DQuality on paki kullerile üle andnud ja SMS`i, kui pakk on kohale jõudnud.

Itella pakiautomaatide asukohad:

www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad


Tellin kauba Omniva pakiautomaati. Hind: alates 3.99€
Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kauba toimetamisel pakiautomaati saadetakse kliendile sms uksekoodiga.

Omniva pakiautomaatide asukohad: https://www.omniva.ee/era/kaart


Tellin kauba Omniva kulleriga enda poolt määratud aadressile. Hind: alates 6.99€
Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kuller helistab kliendile ja lepib kokku paki üleandmisaja.


DPD pickup pakiautomaat/punkt. Hind: alates 3.00€

Tellimus jõuab Sinu poolt valitud DPD pakiautomaati/punkti hiljemalt 1-3  tööpäeva jooksul alates raha laekumisest 3DQuality arveldusarvele. Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb Sulle SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Juhul, kui tellitud toote mõõdud ei võimalda saatmist pakiautomaadi kaudu, siis saab vastavat toodet tellida vaid kulleriga või tulla ise järele 3DQuality peakontorisse.

Maksmine

MAKSEKORRALDUSE SAAB TEHA:

Pangaülekandega:

Või järelmaksuga Liisi, Finora krediit või 3DQuality süsteemi kaudu:

Lisateavet osamaksete kohta saate lugeda siit

SLS

Varsti

MJM

Varsti

SLA

Varsti

PolyJet

Varsti

FDM

Varsti

Ultimaker 3

PRINTIMISE TEHNOLOOGIA: FUSED DEPOSITION MODELING (FDM) 2 PRINTIMISPEAD: KAHE MATERJALIGA PRINTIMINE, KOOS UNIKAALSE AUTOMAATSE PRINTIMISPEAD TÕSTVA MEHHANISMIGA.

 • Kasutatav materjal: 2,85 mm läbimõõduga vabalt valitud filament
 • Printimisel toetatud resolutsioonid : düüs 0,4 mm alates 20 mikronit kuni 200 mikronit
 • Printimise kiirus: 30 mm/s – 300 mm/s
 • Toetatud ekstruuderi temperatuurivahemik: 180? – 280? C
 • Kuumutatav printimisalus: 20 – 100 C
 • Printimiseks sobilikud materjalid: Nylon, PLA, ABS, CPE ja PVA(veel lahustuv tugimaterjal)
 • Printimiseks sobilik tarkvara: Cura – ametlik Ultimakeri tarkvara
 • Toetatud faili tüübid: STL, OBJ ja 3MF
 • Ühilduvus: Wi-Fi, LAN, USB liides + jälgitav Live kaamera abil
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Mac OS X, Windows ja Linux
 • Printeri mõõdud: 342 x 380 x 489 mm
 • Printeri kaal: 11,3 kg

PRINDIALA:

 • Printimine ühe printimispeaga: 215 x 215 x 300 mm
 • Printimine kahe printimispeaga: 197 x 215 x 300 mm

WANHAO Duplicator i3 Plus

3D-PRINTER WANHAO DUPLICATOR I3 PLUS

Väga stabiilne ning kvaliteetne kahest detailist kokkupandav 3D printeri komplekt. Printeri kokkupanekuks kulub ca 5min.

Tehnilised andmed:

 • Tehnoloogia: Fused Filament Fabrication (FFF)
 • 3.25″ Puutetundlik LCD ekraan
 • Printimise ala XYZ: 200 x 200 x 180m
 • Filamendi diameeter: 1.75mm
 • Prindikihi paksus: 0.1 – 0.4mm    
 • Prindipea: 1 prindipea MK10
 • Düüsi diameeter: 0.4mm    
 • Printimiskiirus: 10mm/s – 100mm/s reguleeritav
 • Raam: teras   
 • Düüsi temperatuur: 180°C – 240°C  
 • Aluse temperatuur: 40-60°C  
 • Failiformaadid: .STL, .OBJ, .DAE, .AMF
 • Tarkvara: Cura    
 • Ühenduvus: SD kaart, USB    
 • Toetatud OP süsteem: Windows XP, Windows Vista, Windows 7-10, Linux, Mac OX