MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

Keskmiste objektide 3D-skaneerimine

Meie ettevõttelt on võimalik tellida keskmise suurusega objektide 3D-skaneerimise teenust. Meie abiga on teil võimalik saada täpne kolmemõõtmeline koopia mistahes geomeetria ja detailidega keskmise suurusega objektist.

3D-skaneerimine on kõrgtehnoloogiline protsess, mille käigus tehakse kontaktivabalt ülesvõtted kolmemõõtmelise objekti kõigist külgedest, kasutades selleks erivarustust, mis võimaldab luua digitaalse mahulise koopia. Selle töö tulemusena saab klient STL-formaadis faili. Vajadusel on fail võimalik teisendada mistahes muusse 3D-modelleerimisel kasutatavasse formaati.

Keskmise suurusega objektide 3D-skaneerimine tähendab erinevate kunstiesemete, masinate ja tehnika osade, erinevate mudelite jms digiteerimist. Sellised teenused on vajalikud muuseumiäri, disaini, ehituse ja arhitektuuri, teadussfääri jm valdkondade jaoks.
Tähelepanu! Keskmise suurusega esemete 3D-skaneerimine võib olla keeruline, kui need on musta värvi või neil on läikivad peegelduvad pinnad. Võimalike probleemide neutraliseerimiseks kasutavad spetsialistid matistavaid spreisid. Esemete 3D-skaneerimise protsessi kiirendamiseks on võimalik kasutada ka tähistust, mis võimaldab täpselt kindlaks määrata vajalikud koordinaadid. Sellise lähenemise kasutamine võimaldab teil saada ka täpsemad ja detailsemad 3D-skaneeringud.

Meie ettevõte pakub professionaalseid keskmise suurusega objektide 3D-skaneerimise teenuseid. Meil on selles valdkonnas laialdane kogemus. Me teostame kõik tööd järgnevate seadmetega:

  • 3D-skanner Shining Einscan-SP;
  • 3D-skanner Shining Eincsan PRO+;

Töö hind määratakse individuaalsel alusel, kuna töö sõltub suuresti eseme keerukusest.

Kuidas tellida keskmise suurusega objekti 3D-skaneerimist?

Keskmise suurusega objekti 3D-skaneeringu tellimiseks on tarvilik:

  • Saata meile e-kirja teel foto esemest, mida soovite skaneerida;
  • Tuua meie kontorisse skaneeritav objekt, kui objektiivsetel põhjustel (nt suur kaal, transportimise keerukus jne) on võimatu eseme toomine meie kontorisse, siis on meie insener valmis seadmetega minema teie eseme juurde. Sellisel juhul sisalduvad komandeeringukulud arvel;
  • Spetsialist viib läbi 3D-skaneerimise protsessi;
  • Teile edastatakse 3D-skaneering STL-formaadis failina.

Kui tarvilik on skaneeringute korrigeerimine, siis selline töö viiakse läbi 3D-modelleerimise teenuse raames.

Esitada skannimistaotlus

    Skannide näited