MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

Kunstimudelite väljatöötamine

Meie ettevõttele on võimalik esitada tellimus mistahes keerukusastmega kunstiliste mudelite loomiseks. Disainobjekti loomine oli varem väga vaevarikas protsess. Töö tegid ära kunstnikud, kes olid suutelised oma kätega selle kunsti tegelikkuseks tegema – nad on andekad meistrid, kellel on loominguline iseloom. Nii näiteks nikerdasid skulptorid plastmassist erinevaid kujukesi, figuure, puidust esemeid, kuid ennekõike pidi kunstnik selle kõik üles joonistama. Kõik ei olnud sellise töö jaoks sobivad ja kõike ei olnud võimalik teoks teha.

Nüüd võimaldavad aga infotehnoloogilised lahendused ja tarkvaralised töövahendid modelleerida mistahes kolmemõõtmelisi objekte, olgu siis tegemist kunstiobjekti või kujukesega kallist inimesest. Modelleerimine ei võta palju aega ega ressursse. Lihtne joonistus, pilt, visand ja vajalikud proportsioonid on kogu teave, mis on vajalik modelleerimiseks.

Kunstiobjektide 3D-modelleerimine on vajalik restaureerimise, arhitektuuri, sise- ja moedisaini, animatsiooni jt valdkondades. Üldiselt on selle ettevõtmisega suuteline hakkama saama iga inimene, ka selline inimene, kellel puudub igasugune eriline anne. Programmi kasutamise oskus on omandatav igaühe poolt. Kuid kui usaldate sellise töö suure algustähega professionaalile, siis on saadav tulemus kõrge kvaliteediga ja töö tehakse ära võimalikult lühikese aja jooksul.
Kunstiliste mudelite loomiseks on palju erinevaid programme. Meie ettevõte eelistab kasutada SolidWorksi ja ZBrushi. Programmide vahel valimisel on kaalukeeleks see, millist 3D-mudelit on vaja luua ning millise programmi funktsionaalsus on selle jaoks kõige paremini sobiv.

  • SolidWorks – see on professionaalne lahendus, millel on suurepärane funktsionaalsus. 3D-modelleerimise jaoks on olemas hulgaliselt võimalusi, mis aitavad lahendada ka kõige keerukamad probleemid. Eelkõige on see tarkvarakeskkond suunatud aga tööstusdisaini lahenduste ning vastavate osade ja mehhanismide loomisele.
  • ZBrush – see on tarkvaralahendus, mille puhul on tööprotsess sarnane skulptuuri loomisele. See kunstiline modelleerimislahendus on täiuslik oma eesmärgi täitmiseks, kuid jällegi sõltub palju sellest, mida soovitakse saavutada.

Meie spetsialistid valdavad mõlema programmi kõiki funktsioone ja on kvalifitseeritud teile 3D-modelleerimisteenuste pakkumiseks.

Kuidas tellida kunstiliste mudelite loomist?

Kui tarvis on mõne kunstiobjekti 3D-modelleerimist, olgu tegemist siis suveniiri, figuuri või arhitektuurilise mudeliga, siis on meie spetsialistid valmis teile pädevat abi osutama. Selleks peate meie töötajatele edastama visandi, joonise või foto esemest koos selle täpse kirjeldusega (parameetrid, mõõtmed jne). Nende andmete põhjal valivad meie spetsialistid modelleerimiseks sobiliku 3D-modelleerimisprogrammi ja teevad töö professionaalselt ära. Töö tulemusena saate kätte valmis mudeliga faili

Meie töötajad on kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on laialdased kogemused 3D-modelleerimise valdkonnas ning kes suudavad lühikese aja jooksul lahendada kõik, ka kõige keerukamad, ülesanded.

Esitada modeleerimistaotlus

    Modeleerimisnäited