MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

Suurte objektide 3D-skaneerimine

Meie ettevõttelt on võimalik tellida suurte objektide 3D-skaneerimise teenust. Meie abiga on teil võimalik saada täpne kolmemõõtmeline koopia suurest objektist.

Sõltuvalt objekti geomeetriast ja selle keerukusastmest, valivad meie spetsialistid välja kasutatava seadme optimaalse konfiguratsiooni.

Suurte objektide 3D-skaneerimine on üsna keeruline protsess, mis tänapäevase kõrgtehnoloogilise seadmestiku kasutamise abil võimaldab teil saada täpse kolmemõõtmelise koopia ka kõige keerukamast objektist, sh suurest objektist. Selle jaoks kasutatakse spetsiaalseid käsiskannereid. See teenus on nõutav muuseumite poolt, arheoloogias keerukate mõõtmetega objektide väljakaevamisel, maastikukujunduses ja arhitektuuri- ning ehitustööstuses. Selliseid lahendusi kasutatakse ka siis, kui on tarvilik koostada topograafiline kaart piirkonna tegelikust volümeetrilisest topograafiast. Veel üheks kasutusvaldkonnaks on autode tuunimine. 3D-skaneerimine võimaldab sel juhul saada täpse kolmemõõtmelise mudeli autost, et seda siis hiljem kvaliteetselt 3D-modelleerida.

Meie ettevõttelt on võimalik tellida suurte objektide 3D-skaneerimist. Tavapäraselt skaneeritakse suured objektid ära kohapeal. See tähendab, et meie spetsialist läheb koos vajaliku tehnikaga koha peale ja teostab seal kõik vajalikud toimingud.
Sellisel juhul sisalduvad töötaja komandeeringukulud 3D-skaneerimise teenuse eest esitataval arvel.
Meie ettevõte kasutab 3D-skaneerimise jaoks professionaalset tehnikat. Suurte objektide puhul kasutame järgnevat tüüpi seadmeid:

  • 3D-skanner Shining Einscan-Pro+;

See võimaldab meil objekti geomeetria põhjal valida skaneerimiseks kõige optimaalsema 3D-skanneri.

Kuidas tellida suure objekti 3D-skaneerimist?

Suure objekti 3D-skaneerimise teenuse tellimiseks meie ettevõttelt, on teil tarvis edastada meile foto skaneeritavast objektist koos kirjeldusega objekti suuruse ja geomeetria kohta. Teave tuleb edastada e-kirja teel. Olles hinnanud oma võimalusi ja teie püsitatud ülesandeid, saame arutada üksikasju.

Kui objekti ei ole võimalik 3D-skaneerimiseks tuua meie kontorisse, siis on meie insener valmis teie objekti külastama. Sõltuvalt objekti suurusest ja keerukusest, võib töö teostamiseks kuluda mitu päeva. Kõik 3D-skaneerimise käigus kogutud andmed pannakse kokku STL-faili, mis edastatakse teostatud töö tulemusena kliendile. Me võime selle faili teisendada vajadusel muu modelleerimisprogrammi poolt toetatavasse teise formaati.

Pöörake palun tähelepanu sellele, et skaneeringud saavad lõpliku kuju 3D-modelleerimise teenuse raames. Igal juhul tagame teile aga kõrgeima võimaliku kvaliteediga 3D-skaneeringu. Mistahes küsimuste korral on teil võimalik helistada meie töötajatele. Pädevad töötajad on meelsasti valmis teid nõustama.

Saada mudel arvutamiseks

    Skannide näited