MEIE KONTAKTID:

phone

TELEFONINUMBER:

+372 5627 8757

email

E-MAIL:

info@3dquality.ee

clock

TÖÖ AEG:

10:00-19:00 | E-R

point

AADRESS:

Lootsi 8, Lootsi Keskus, Tallinn 10151, Eesti

Väikeste objektide 3D-skaneerimine

Meie ettevõttelt on teil võimalik tellida väikeste objektide 3D-skaneerimise teenust. Meie abiga on teil võimalik saada täpne kolmemõõtmeline koopia mistahes geomeetriaga väikesest objektist.

3D-skaneerimine on protsess, mille käigus digiteeritakse füüsilise objekti andmed. Kokkuvõtlik teave esitatakse STL-formaadis failina. Selles formaadis fail on võimalik teisendada mistahes muusse failiformaati, mida 3D-modelleerimisel kasutatakse. Väikeste objektide 3D-skaneerimine toimub spetsiaalse varustuse ja pöördlauaga, mis tähendab seda, et objektist on võimalik saada ühtlane ülevaade selle kõigist külgedest.

Väikeste objektide 3D-skaneerimine võimaldab ka kõige väiksemate objektide digiteerimist. Tegemist võib olla ehete, väikeste autojuppide või muu tehnika, suveniiriga jne. Üldiselt puuduvad 3D-skaneerimisel olulised piirangud, eriti kui tegemist on väikeste objektidega. Raskused võivad tekkida musta värvi objektidega ja selliste esemetega, millel on läikivad pinnad. Sellisel juhul kasutatakse eriotstarbelisi matistavaid spreisid.

Igal juhul on 3D-skaneerimine alati individuaalne protsess, mis sõltub vastavas olukorras esinevatest tingimustest. Meie spetsialistides on selles valdkonnas laialdased kogemused ja nad suudavad ära lahendada ka kõige keerukamad ülesanded.

Väikeste objektide 3D-skaneerimine on vajalik paljudes tegevusvaldkondades, olgu siis tegemist juveliiri töö, tööstuse, teaduse või meditsiiniga. 3D-skaneerimine on eriti levinud hambaravis, kus digitaalsed 3D-tehnoloogiad võimaldavad pakkuda patsientidele kõige kõrgema tasemega teenuseid, läheneda neile individuaalselt ja arvestada patsientide anatoomilisi eripärasid.

Meie ettevõttes on 3D-skaneerimine võimalik, kasutades järgnevaid seadmeid:

  • Shining Einscan-SP

See seade võimaldab meil probleeme lahendada kvaliteetselt, valides parima lahenduse vastava objekti jaoks. Objektide eristamine on vajalik mitte ainult 3D-skaneerimise hinna määramisel, kuid ka selleks, et valida töö jaoks kõige paremini sobiv seade, mis võimaldaks tagada parima kvaliteediga tulemuse.

Mida on tarvis väikeste objektide skaneerimise tellimiseks?

Kui soovite meie ettevõttelt tellida väikese objekti 3D-skaneerimise teenuse, siis peate e-posti teel edastama meile foto objektist, mida soovite skaneerida. Seejärel on tarvis tuua ese meie kontorisse.

Meie spetsialistid valivad selle väikese eseme skaneerimiseks parima meetodi ja teevad protseduuri esimesel võimalusel ära. Hind määratakse vastavalt objekti geomeetriale ja detailidele. Tulemusena saate STL-faili koos valmisobjektiga. Kui tarvilik on skaneeringute korrigeerimine, siis selline töö viiakse läbi 3D-modelleerimise teenuse raames.

Esitada skannimistaotlus

    Skannide näited